Chcete zistiť ako spraviť svoje torty jedinečnými a nezabudnuteľnými? Alebo prekvapiť vašich blízkych, ktorých baví pečenie originálnym darčekom? Páčia sa vám cukrové modelácie na tortách zahraničných cukrárov a neviete ako na to? Ak ste odpovedali aspoň na jednu otázku áno, tak ste tu správne. 🙂

Ponúkam skupinové aj individuálne kurzy pre tých, ktorí sa chcu zdokonaliť vo svojom cukrárskom umení, alebo sa naučiť niečo nové, či vedieť vytvoriť cukrovú modeláciu na tortu pre vaše deti, blízkych. Či ste úplný začiatočník a s hmotou ste ešte nepracovali, alebo pokročilý a chcete sa zdokonaliť, či naučiť iné nové techniky, kurz je vhodný pre každého z vás. Na mojich kurzoch sa naučíte pracovať s rôznymi pomôckami, tvoriť aj tie najjemnejšie detaily, vytvárať modelácie bez pomoci silikónových formičiek, tieňovať a maľovať, jednoducho čo najviac z toho, čo som sa za roky a pri množstve vytvorených modelácií naučila ja. 🙂

kurz modelácie

Individuálne kurzy

Tento kurz je vhodný pre tých z vás, ktorí sa chcete naučiť vytvoriť svoju vlastnú cukrovú dekoráciu v pohodlí domova v termíne a čase, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Výber modelácie je po vzájomnej konzultácii, nie je potrebné sa riadiť aktuálnou ponukou kurzov.

Ďalšou výhodou tohto kurzu je, že sa môžem maximálne a naplno venovať len vám.

 

Cena za individuálny kurz je 400 eur + náklady na dopravu tam a späť

Náklady na dopravu v okolí MA a BA sú v cene kurzu, pri vzdialenosti nad 50km je doprava spoplatnená sumou 0,40eur/km

Skupinové kurzy

Skupinové kurzy są konajú vo vopred zverejnených termínoch v Bratislave a v Poprade ( v prípade väčšieho záujmu je možné spraviť kurz aj v ČR).

Na skupinových kurzoch modelujeme podľa vopred zverejnených a mnou vytvorených predlôh.

V ponuke sú aktuálne dva typy skupinových kurzov

kurz modelácie
Modelácia dievčatka (Ryšuľky, Víly, … )

Tento kurz je vhodnejší pre mierne pokročilých. Na kurzoch je maximálne 6 účastníkov, aby som sa vedela dostatočne venovať všetkým z vás. Kurz je celodenný (cca 10 hodín).

Cena kurzu je 190 eur

Nunuch
Modelácia ňuňúcha (teda rozkošného zvieratka)

Kurz je určený pre úplných začiatočníkov. Na kurze je maximálne 8 účastníkov, aby som sa vedela dostatočne venovať každému z vás. Kurz trvá cca 7-8 hodín.

Cena kurzu je 150 eur

 

V cene všetkých kurzov sú zahrnuté všetky pomôcky a taktiež aj občerstvenie, teda jediné čo potrebujete sú Vaše ruky a chuť zažiť pekný tvorivý deň. 🙂

Ak si želáte kurzom obdarovať vašich blízkych, v eshope si viete zakúpiť darčekové poukážky, prípadne Vám viem vystaviť poukážku vo Vami vybranej hodnote.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať cez kurzy@weracakes.sk

Pin It